IDEA

IDEA 16.001

Analyzuje a manipuluje s datovými soubory
Hodnocení
3.7  (43 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
16.001.06 (Zobrazit všechny)
Čte datové soubory, analyzuje je, extrahuje vzorky a manipuluje s nimi. Pracuje s daty z PC, sálových počítačů, tiskových zpráv, atd.
Zlepšit své audit výkonnosti
With IDEA výkonné funkce, můžete zlepšit svůj výkon a rozšířit své schopnosti. Navržený auditorů pro auditory.
Odhalování podvodů
IDEA je zdarma-Vyhledávání funkce je jen jeden důvod, proč IDEA je nejmocnější a kompletní analýzu dat software jsou dnes k dispozici, které vám pomohou v odhalování podvodů.
Zvýšit svou hodnotu
Víte, jak plánovat a provádět audit. Ať IDEA pomůže získat více práce v kratším čase. IDEA má kombinace funkcí a vlastností, které se nevyskytují v žádné jiné produkty, které vám pomohou pracovat více efektivně, účinně a přidat další hodnotu pro vaši organizaci nebo klienty.
Nemusíte být technický specialista
IDEA mohou být použity finanční auditory, stejně jako IT dvůr. Kombinace rozsáhlé HTML-based Pomoc, Informative User Guide s tutorial, "IDEAassistants" — průvodci pro klíčové funkce, Windows-standardní funkce, jako je Right Click a Drag and Drop, plus pečlivě navržené uživatelské rozhraní, aby učení a používání vánek.
Hlavní rysy:
- Vytvoří záznam o všechny provedené změny do souboru (databáze) a udržuje transakční protokol nebo záznam všech operací, včetně dovozu a každý auditorské zkoušky, prováděné na databázi. Každý záznam je označen s uživatelem ID z Windows přihlášení.
- Umožňuje importovat a exportovat data do mnoha formátů, včetně formátů pro velké sálové počítače a účetního softwaru. Může číst a zpracovávat miliony záznamů během několika sekund. Neexistuje žádný limit na počet záznamů, které IDEA může proces.
- Porovnává, připojí, připojí, a spojuje různé soubory z různých zdrojů.
- Výtažky konkrétní transakce, identifikuje mezery (například, v kontrolní číslo sekvence), nebo duplikáty.
- Profily údaje o sumarizace, stratifikace, nebo stárnutí soubory
- Vytváří užitečný soubor statistiky automaticky.
- Zobrazuje data a výsledky graficky.
- Vytváří vzorků pomocí několika různých metod odběru vzorků.
Informace aktualizovány: