IDEA 16.001

With IDEA®, można obniżyć koszt analizy, dodać więcej jakości swojej pracy
3.4 
Rating
Twój głos:
Najnowsza wersja:
16.001.06 Zobacz wszystkie
Screenshots
1 / 1
Nagrody (3)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
Bezpieczne Pobieranie
5.2 MB

Zwiększyć efektywność audytu
Potężne funkcje With IDEA można poprawić wydajność i poszerzyć możliwości. Zaprojektowany przez audytorów dla audytorów.
Wykrywania nadużyć
W wolnej postaci funkcji IDEA wyszukiwania to jeden z powodów, dlaczego IDEA to najmocniejsze i kompletne oprogramowanie do analizy danych dostępnych dzisiaj, aby pomóc w wykryciu oszustwa.
Zwiększyć wartość
Czy wiesz jak zaplanować i przeprowadzić audyt. Niech IDEA pomóc Ci wykonać więcej pracy w krótszym czasie. IDEA ma połączenie funkcji i cech, nie znajdujących się w każdy inny produkt, aby pomóc ci działać bardziej skutecznie, efektywnie i dodać większą wartość dla organizacji lub klientów.
Nie trzeba być specjalistą technicznym
IDEA może być stosowany w finansowych biegłych rewidentów, a także IT audytorów. Połączenie szerokiego HTML-Pomoc, Informative User Guide z podręcznikiem "IDEAassistants" — kreatora do kluczowych funkcji, Windows-standardowe funkcje, takie jak Right Click i przeciągnij i upuść, a także starannie zaprojektowany interfejs użytkownika sprawi, że proces uczenia się i za pomocą wiatr.
Główne cechy:
- Tworzy zapis wszystkich zmian wprowadzonych w pliku (bazy danych) i przechowuje listę dziennik lub czasopismo wszystkich operacji, w tym import i wszystkie kontrole przeprowadzone na bazie danych. Wszystkie wpisy z tagiem ID użytkownika od Windows logowania.
- Pozwala importować i eksportować dane do wielu formatów plików, w tym formaty dla dużych KOMPUTERA i programów księgowych. Może czytać i przetwarzać miliony rekordów w ciągu kilku sekund. Nie ma limitu liczby rekordów, które IDEA może obsłużyć.
- Mapuje, łączy, dodaje, a połączenie różnych plików z różnych źródeł.
- Wyciągi z poszczególnych operacji, zidentyfikować luki (na przykład sprawdzić sekwencję ilość), lub duplikaty.
- Profile danych, podsumowanie, wzmocnione, lub starzenia się pliki
- Automatycznie tworzy użyteczne plik statystyk.
- Wyświetla dane i wyniki graficznie.
- Tworzy próbki, za pomocą kilku różnych metod pobierania próbek.

Komentarze

3.4
Rating
84 votes
5 stars
31
4 stars
19
3 stars
7
2 stars
9
1 stars
18
User

Twój głos:

Propozycje