IDEA

IDEA 16.001

تجزیه و تحلیل و manipulates فایل داده ها
امتیازدهی کاربر
3.7  (43 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
16.001.06 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
CaseWare International Inc.

نسخه های قدیمی

دیدن همه
داده های فایل های آنها را تجزیه و تحلیل، نمونه عصاره و manipulates آنها می خواند. با این نسخهها کار با داده ها از رایانه های شخصی، رایانه های بزرگ، گزارش های چاپگر، و غیره.
خود را بهبود حسابرسی عملکرد
With IDEA قدرتمند قابلیت شما می توانید عملکرد خود را بهبود بخشد و گسترش قابلیت های خود را. طراحی شده توسط حسابرسان برای حسابرسان است.
تشخیص تقلب
IDEA رایگان-فرم تابع جستجو است فقط یکی از دلایل IDEA قدرتمند ترین و کامل تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار در دسترس است برای کمک به شما در تشخیص تقلب.
افزایش ارزش خود را
شما می دانید که چگونه برای برنامه ریزی و انجام ممیزی. اجازه دهید IDEA کمک به شما کار بیشتر در زمان کمتر انجام داده است. IDEA ترکیبی از توابع و امکانات نیست هر محصول دیگر برای کمک به شما موثر تر کار می کنند به طور موثر و با ارزش افزوده بیشتری برای سازمان شما و یا مشتریان.
شما لازم نیست که به یک ویژگی های متخصص
IDEA می توان با استفاده از حسابرسان مالی و همچنین IT حسابرسان. یک ترکیب گسترده HTML مبتنی بر کمک Informative User Guide با آموزش "IDEAassistants" — جادوگران برای کلید توابع Windows-ویژگی های استاندارد مانند Right Click و کشیدن و رها کردن به علاوه یک به دقت طراحی شده رابط کاربر را در یادگیری و استفاده از یک نسیم است.
ویژگی های اصلی:
- ایجاد یک رکورد از تمام تغییرات ایجاد شده را در یک فایل (پایگاه داده) و حفظ یک دنباله ممیزی و یا ورود به سیستم از تمام عملیات از جمله واردات و هر حسابرسی آزمون های انجام شده در پایگاه داده است. هر ورودی با برچسب کاربر ID از Windows ورود.
- اجازه می دهد تا شما را به واردات و صادرات داده ها را به بسیاری از فرمت ها از جمله فرمت های بزرگ رایانه های بزرگ, رایانه و نرم افزار حسابداری. می توانید به خواندن و فرایند میلیون ها پرونده در ثانیه است. وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعداد پرونده که IDEA می روند.
- مقایسه می پیوندد های اضافه و متصل کردن فایل های مختلف از منابع مختلف.
- عصاره خاص معاملات شناسایی شکاف ها (به عنوان مثال در یک بررسی تعداد توالی) و یا تکراری.
- پروفیل داده های خلاصه با stratifying یا پیری فایل
- ایجاد فایل مفید آمار به صورت خودکار.
- نمایش داده ها و نتایج خود را به صورت گرافیکی.
- ایجاد نمونه ها با استفاده از چندین روش نمونه گیری.
اطلاعات به روز شده در: