IDEA 16.001

With IDEA®, analiz maliyeti düşürmek, işinizi daha kaliteli ekleyebilirsiniz
3.4 
Rating
Oyunuz:
En güncel sürüm:
16.001.06 Tüm
Ödüller (3)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
Güvenilir İndir
5.2 MB

Denetim performansını artırmak
Performansını artırmak ve yeteneklerini uzatabilirsiniz With IDEA güçlü işlevselliği. Denetçiler için denetçi tarafından tasarlanmış.
Dolandırıcılığı tespit
IDEA bu serbest form Arama fonksiyonu IDEA yolsuzluk algılama yardımcı olmak için bugün mevcut olan en güçlü ve tam veri analizi yazılımı neden sadece bir nedeni.
Değeri artırmak
Planlama ve denetim kuralları biliyorsun. IDEA az zamanda çok iş yapmanıza yardımcı olalım. IDEA fonksiyonları ve özellikleri bir arada, başka bir ürün bulunamadı, daha verimli çalışma, etkili ve organizasyon ya da müşterileriniz için daha fazla değer eklemek yardımcı olmak için vardır.
Ben teknik bir uzman olmak zorunda değilsiniz
IDEA mali denetçiler tarafından IT denetçiler olarak kullanılabilir. Geniş HTML-bir arada tuş fonksiyonları için Yardım, öğretici ile Informative User Guide, "IDEAassistants" — sihirbazlar tabanlı, Windows-Right Click ve Sürükle ve Bırak gibi standart özelliklerin yanı sıra özenle tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü öğrenme ve bir esinti kullanarak yapmak.
Ana özellikleri:
- (Veritabanı) bir dosyaya yapılan tüm değişikliklerin bir kaydını oluşturur ve tüm işlemleri denetim izi veya bir günlük al ve her bir denetim testi dahil olmak üzere, veritabanı üzerinde yürütülen korur. Her giriş Windows giriş kullanıcı ID ile etiketlenmiş.
- İthalat ve biçimleri çok sayıda, büyük ana bilgisayarlar ve muhasebe yazılım formatları veri ihracat sağlar. Saniyeler içinde kayıtları milyonlarca okuyabilir ve işleyebilir. IDEA işlem kayıt sayısı sınırı yok.
- Karşılaştırır, birleştirir, ekler ve farklı kaynaklardan farklı dosyaları birbirine bağlar.
- (Örneğin, kontrol sayı dizisi) özgü işlemleri, tanımlar boşluklar özler, ya da çoğaltır.
- Profilleri veri özetleme, stratifying veya yaşlanma dosyaları
- Otomatik olarak yararlı dosya istatistikleri oluşturur.
- Grafiksel veri ve sonuçları görüntüler.
- Birkaç farklı örnekleme yöntemleri kullanılarak örnekler oluşturur.

Ekran görüntüsü (1)

Yorumlar

3.4
Rating
83 votes
5 stars
30
4 stars
19
3 stars
7
2 stars
9
1 stars
18
User

Oyunuz:

Öneriler